Beh na Pajštún

07:30 rozlepené oči, pohľad z okna. Zase? Pre veľký úspech napadlo opäť 5-10 cm nového snehu. Nebol dôvod to vzdať, ani neodhrnuté cesty nám náladu nepokazili.

DCIM100GOPRO

10:15 štart. Skromná skupina cca 35 ľudí sa rozbieha, smer Pajštún

Na štarte

Zbyněk vyštartoval vpred svojim závodným tempom, ja som sa prvé kilometre pomaly rozbiehala, až som ostala osamotená sama v lese, predo mnou v diaľke skupina bežcov a za mnou snáď ešte pár ľudí.

DCIM100GOPRODCIM100GOPRO

Výšľap na Pajštún by som k závodnému tempu neradila, ale aj tak som mala radosť z výkonu.

DCIM100GOPRO

Dole sa bežalo dobre, plávať v prašane, alebo to rozbehnúť chodníčkom, ktorý borci predo mnou vyšľapali/vybehali. Značenie ružovými šípkami bolo dokonalé, veľká vďaka organizátorom, v niektorých končinách som bola po prvý raz a aj tak som dobehla v peknom čase.

DCIM100GOPRO DCIM100GOPRO

V cieli ma čakal Zbyněk, pivečko a guláš. Tentoraz ako šofér som mala nárok len na čaj. Cieľová pusa a rýchlo domov, zima a mokré nohy nás neudržali na záverečné vyhlásenie výsledkov.

DCIM100GOPRO

Príprava na Kysuckú Stovku? No čo do počtu kilometrov, ani nie, ale snehové podmienky vhodné na tréning kysuckého masakru.

DCIM100GOPROvysledky: http://beh.zoznam.sk/beh/1940/beh-na-pajstun

2 thoughts on “Beh na Pajštún

  1. Gratulujem k dobehu, bol som tam tiež a viem čo to bolo. Zo začiatku celkom pohoda, len ten sneh štípal do očí, dokonca som pár ľudí predbehol. Však oni mi to vrátili v stúpaní na Pajštún 🙂
    Zbeh dole krása, v polmetrových závejoch som ho skôr odskákal ako odbehol. Čľapkanica v parku, na záver posledné stúpanie, ktoré som zas zbabelo vypustil a konečne cieľ.
    Už sa teším na letný extrém, zas sa prídem zničiť 🙂
    michal

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s