Šťastné a bežecké Vianoce, PF 2015

Bol to krásny rok, hoci:  zdravotne náročný, s osobnými aj neosobnými stratami. Bol to rok nového začiatku, potulkách po nových miestach, po miestach starých v mene tradícií a kolobehu života. Fiktívnu kuchársku knihu sme obohatili o nové recepty, milovanú záhradu sme oživili rôznymi adaptogénnymi rastlinami. Sme len zelenáči a tak veríme, že sa zazelená alebo sfarbí podľa úrody. Niektoré dobroty ešte len chystáme, iné pripravujeme pod rúškom kriminality, keďže zákony jednej krajiny neumožňujú pestovanie priam tajomných rastlín ako napríklad aj topinambury.

IMG_0643

Bežecký kalendár 2014 je už dopečený, training na rok 2015 je zatiaľ udržiavací alebo regeneračný a náčrt podujatí je zatiaľ stručný, ale ostávame pri klasike.

Nech to behá v novom roku lepšie a hlavne s úsmevom, lebo čo sa nedá rozchodiť, možno pôjde rozbehať. 😛

4 thoughts on “Šťastné a bežecké Vianoce, PF 2015

  1. Já ,Jiří vám taky přeji ať vám to i v tom roce 2015 běhá jako o závod, doufám že se znova potkáme na nějaké té akci,mnoho lásky a hlavně zdravý a ať zůstanete takový jací jste, známe se sice jenom chvíli ale i tak jste mi oba vstoupili svým chováním do srdce, nechť je více takových lidí jako vy dva, ahoj Jura z Havířova.

  2. dakujem aj vam vela bezeckych aktivit ste pre mna velka inspiracia a vdaka vam idem skusit mensie lavaredo/cortinu trail…stastne a vesele

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s